Kosta Del Sol

FREE WIFI

Dhome Dopio

CHECK ALL

Dhome Familjare

BOOK NOW

Dhome me pamje nga deti

Kosta Del Sol

Dhomat Tona

ROOM

€ 70

Per 2-3 Persona
SUITE

€ 100

Per 4-5 Persona

Kosta Del Sol

Me nje eksperience shume vjecare ne fushen e turizmit, ne iu ofrojme ambiente familjare dhe komode per e kaluar pushimet tuaja me te dashurit tuaj.
Me nje hotel te rikonstruktuar ne 2023, ne hapim dyert per te gjithe turistet vendas dhe te huaj per te shijuar pushimet e tyre prane Hotelit tone.
IU MIREPRESIM!

Përshëndetje! Hoteli ynë ka qenë prezent për më shumë se 5 vjet.
Ne bëjmë më të mirën për të gjithë!
Rezervoni dhomat tona!

img-18.png

Cadra prane hotelit tone dhe nje pamje perrallore e plazhit

img-20.png

Shume prane qendrave qe ofrojne argetim per familje dhe te rinj.

img-21.png

Det i sigurt, familjar dhe i qete

img-23.png

Shume prane restoranteve dhe lokaleve familjar dhe per te rinj

READ MORE

Numer Telefoni

24 ore hapur

+355 68 535 3711

Rrjetet Tona Sociale

Na ndiqni

Suport ne Email

Na shkruani